Jak si odstíny červené ozvláštnit šatník?

Móda v červených odstínech může v tomto období částečně souviset s valentýnským víkendem nebo jen s potřebou vnést do všedních zimních dnů více energie.

V nejnovějších kolekcích pro sezónu jaro/léto 2020 si ji oblíbili i světoví designéři. S odstíny přitom experimentují minimálně a červenou přiznávají v plném „znění“.

Kolekce velkých módních domů barevně zvýrazňuje ostrá červená a objevuje se pravidelně také na červeném koberci.

Trendem jsou kompletně monochromatické červené oufity, od kalhot a sukní, přes vrchní díly až po boty a doplňky. Rudé se vůbec není třeba bát.

Jemnější verze
Pro romantičtější duše je vhodná také růžová. Ta už se objevuje v různých obměnách, ale velmi populární je v současnosti extrémně ostrá růžová, která zažívá návrat na výsluní.

Když spojíte dohromady červenou s růžovou, získáte další trend následujících měsíců, který bude pravděpodobně oblíbený iv létě a svou slávu si užil také před pár lety.

Je to colourblocking, tedy barevnost viditelně rozdělená do „bloků“.

Velmi originálně vypadá zejména tehdy, když se v outfitu dodrží hra s odstíny jedné barvy. V tomto případě například právě kombinace růžových odstínů s červenými.

Druhou možností je rozdělení jednoho kusu oblečení na více bloků látek, které jsou z různého materiálu, a tak opět vzniká mírně odlišná barevnost.

V oranžových odstínech
Oranžová má osvěžující a omlazující efekt. Velmi dobře vypadá například v kombinaci s atypickými materiály, například s kůží či koženkou a sluší blondýnám, černovláskám, brunetkám, ale určitě i ženám s zrzavými vlasy.

Pokud se s červenou příliš nemáte v lásce navenek a preferujete tlumenější kombinace oblečení, trochu vzrušení můžete vnést pod svrchní vrstvy.

Spodní prádlo v červené barvě je vždy příjemným osvěžením a mají v oblibě i muži.

V kombinaci s krajkou či saténem může být příjemným zpestřením večera nebo prostě radostí, kterou může žena udělat sama sobě a tajně si touto vášnivou barvou dodat trochu sebevědomí.

Výrazné detaily
Pohrát si můžete také s drobnějšími detaily. Jednobarevný outfit osvěžte originálním doplňkem. Například objemnou červenou šálou, šátkem, kabelkou či kozačkami.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram