Pracovat z domova nemusíte jen v teplácích. Šest pohodlných kousků pro home office

Práce z domova v pyžamu může být pěkná představa, mnohé z nás však do práce motivuje více, když se převlékneme do „pracovního“ oblečení.

V domácím prostředí může být takový oděv mnohem pohodlnější, ale stále nápaditý a trendový. Vyměnit pyžamo za oblečení pro běžný den je signálem pro mozek, že se má nastartovat.

Pokud pracujete z domova a chcete zvýšit svoji motivaci, nasazení a efektivitu, i takový drobný detail zaváží. Převléct se by mělo být součástí vašeho ranního rituálu.

Takový typ oblečení se v angličtině nazývá také „loungewear“, tedy pohodlné oblečení nejen na doma.

V čem se tedy vyvalit na gauč, popíjet během pracovní přestávky na balkoně kávu či ťukat do klávesnice za domácím pracovním stolem, chcete-li si dát pauzu od standardní teplákové kultury?

Overal
Jeden kus oblečení, který poslouží pro denní nošení, jako kousek na večerní párty i pro práci z domova.

Záleží na tom, jak jej zkombinujete, a jaký materiál zvolíte. Při overalu se však již nemusíte starat o kombinování s dalšími kusy oblečení. Doplňky jej přizpůsobíte události, na kterou si ho chcete obléct.

Vzdušné kalhoty například v kombinaci se saténovou blůzkou jsou hitem této sezóny.

Ve stejném stylu můžete nosit také pyžamový nebo saténový set, který připomíná pyžamo.

Ležérně působící kalhoty s „padavým“ efektem se hodí k širokým topům, halenkám, košilím i mikinám, a zároveň také k lodičkám, sandálkům, teniskám i pantoflím.

A ideální tón v tónu.

Luxusní pocit ve sportovním
Mikiny a široké svetry jsou častou variantou praktikovaného domácího oblečení. Nositelné jsou i do práce, ale v kvalitnějším zpracování. Stačí si dát záležet na výběru materiálu. Kombinace bavlny, kašmíru či hedvábí zabírá.

Leginsy
Komfortní je také kombinace širokého svetru s legínami. Ta nezklame ani v běžné kanceláři, pokud vás nečekají obchodní schůzky. A stejně dobře poslouží i doma.

Sportovní móda proniká do naší každodennosti a není na tom nic špatného.

Vyjet na ulici v pohodlné soupravě už vůbec není faux pas a doma si ji můžete dovolit s klidem v duši.

Na trhu jsou k dispozici různá luxusní zpracování tepláků s mikinami a tričky.

Nosí se kratší střihy kalhot nad kotníky, ale také široké střihy.

Pleteniny
Jejich flexibilita a měkkost je předurčuje k domácímu nošení, když chcete zůstat v pohodlí. V jarních, o něco teplejších dnech, jsou vhodné kousky s většími očky, která jsou vzdušnější.

V letošním roce jsou šik nejen vrchní pletené kousky, ale také kalhoty či sukně. Móda sedmdesátých let se vrací iv této podobě.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram