Použijte neonové barvy jako životabudič

Lze je považovat za jednu formu boje proti jarní únavě. Vizuální budíček ve formě křiklavých barev dokáže zabrat a probere unavenou psychiku. Barvy jako žlutá, ostrá zelená, růžová či jasná modrá stimulují dobrou náladu ai proto jsou snad každý rok v kolekcích pro jaro a léto tak oblíbené.

Na přehlídkových molech v době představování těchto kolekcí to vypadalo jako v rozkvetlém sadu, ale ještě extravagantněji.

To ovšem neznamená, že neonové barvy jsou jen pro odvážné. Sluší každému, stačí si jen najít svůj odstín.

Jak západ slunce
Mezi aktuálními odstíny neonových barev dominuje zejména oranžová. Nejde však jen o záležitost jara a léta. Odstíny oranžové a červené přetrvají až do konce roku. Vypadají totiž stejně dobře na plavkách i pleteninách.

Letní ochlazení
Horké letní noci si občas žádají i trochu osvěžení. Přírodě je dobře známá chladivá modrá, ale našim šatníkem až tak ne.

Přitom jde z neonové barvy o jeden z nejoriginálnějších a nejuniverzálnějších odstínů, který bude slušet stejně brunetkám i blondýnám.

Toxická zelená
I když slovo toxická nevzbuzuje v lidech zrovna nejpozitivnější emoce, v případě barevnosti je v šatníku vítána. Je velmi osvěžující a mladistvá. Vynikne zejména na šatech nebo doplňcích.

Vrací se ve zpracování připomínajícím devadesátá léta, na elastických kouscích, úzkých sukních i rozevlátých střihech. Lze ji nosit iv decentnější variantě, například s příměsí modrých odstínů.

Sluneční paprsky ze skříně
Spolehlivým zlepšovákem nálady je žlutá barva. Neonová, tmavší i jemná pastelová. A letos má opět vyhrazené místo v barevných trendech. Nosí se ucelené monochromatické outfity i jeden výrazný kousek.

Sladká růžová
Pokud nosíte růžovou, neznamená to, že se stylizujete do pozice „panenky“. Růžovou dnes hrdě nosí dokonce i odvážnější muži, kterým móda není cizí. Růžová představuje sebevědomí a odvahu vyniknout.

Více si dovoluje a dokonce její samotné nošení může pozvednout sebejistotu. Zkuste to s ní v této sezóně, například iv jejím neonovém výrazném zpracování.

Hra s doplňky
Pokud si netroufáte na celobarevné outfity, vneste trochu svěžesti do detailů. Velkým trendem letošního léta budou barevné sandály, espadrilky či pantofle a kabelky.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram